Lista artykułów

Pokoje w hotelu Kraków

15-10-2017

Krakowskie zabytki są popularne na całym świecie. W cywilizowanych zakątkach globu, wielu poważanych ludzi często wspomina odwiedziny w pięknym mieście o nazwie Kraków.

Tanie pokoje Kraków

15-10-2017

Jeśli podróżujesz lub zwiedzasz to prawdopodobnie szukasz tanich noclegów na swojej trasie. Nasz hotel oferuje tanie pokoje w Krakowie. Dzięki kilku kondygnacjom naszego budynku mieliśmy możliwość przygotowania różnej oferty dla różnych klientów. Sprawdź naszą ofertę.

Apartamenty w Krakowie

14-10-2017

Podróżując po Polsce zazwyczaj chcemy spędzać chwilę w dobrze wyposażonych pokojach. Takimi pokojami są apartamenty. Jest to nazwa która wyróżnia zwykły pokój od tych luksusowo wyposażonych. My swoje apartamenty oferujemy w Krakowie.

Darmowe filmy online

14-10-2017

Już od ponad kilku lat można w internecie oglądać za darmo stare hity kinowe na platformach internetowych. Jest to obecnie jedna na z najczęstszych form oglądania kinowych hitów.

Krótkie linki do podstron

13-10-2017

Wiele osób przesadza z umieszczaniem słów kluczowych w nazwach podstron. Wiadomo że nazwa podstrony to jedna z ważniejszych rzeczy które sprawdza wyszukiwarka ale czy warto tam umieszczać wszystkie słowa kluczowe ?

Posadzki betonowe

08-10-2017

W każdym budynku potrzebne są posadzki. Również i w hotelu. Dlatego poświęcimy tutaj chwilę na krótki artykuł na temat posadzek betonowych.

Tania pomoc drogowa

08-10-2017

Posiadając samochód warto mieć numer do taniej pomocy drogowej na terenie swojego województwa. Wiele osób zapomina o posiadaniu takiego numeru i w przypadku problemów muszą korzystać z usług osób znalezionych na szybko co często przechodzi w wysokie koszty.

Reklama lokalna

08-10-2017

Nasza firma stale korzysta z portali które oferują reklamę lokalną. Jedną z takich firm jest spółka która operuje adresami kilku gmin w Warmińsko-mazurskim.

Po odświeżeniu witryny

08-10-2017

Przyszedł czas aby podsumować wstępne wyniki po odświeżeniu naszej witryny. Podsumowanie będzie raczej krótkie gdyż opłynęło bardzo mało czasu jak na żywot strony internetowej.

Nasze cele SEO

08-10-2017

Każda firma wchodząca do internetu ma jakiś cel do którego dąży. My również mamy swoje określone cele, które po kilku latach istnienia chcemy zrealizować.

Certyfikaty dla firmy

08-10-2017

Gdy klient ma do wyboru przedsiębiorstwo bez i z certyfikatem, zawsze skorzysta z usług tej która została w jakiś sposób wyróżniona. Jest to typowy mechanizm polecenia usług przez osobę poważaną. Więc czy warto inwestować w programy certyfikacji firm ?

Audyt strony internetowej

04-10-2017

Praktycznie nikt tego nie robi a to powinien być standard podczas odbioru witryny internetowej od producenta. Zewnętrzny audyt strony internetowej który pokarze czy została ona wykonana w odpowiedniej technologi która nadąża za dzisiejszym internetem oraz użytkownikiem czyli internautom który coraz częściej korzysta z innych urządzeń niż komputer stacjonarny do przeglądania witryn internetowych.

Monitoring pozycji fraz w Google

03-10-2017

Dziś walka marketingowa przenosi się do internetu. Głównym polem bitwy jest pierwsza strona Google na daną frazę dzięki której większość firm uzyskuje zadowalające dochody. Zniknięcie z pierwszej strony równoznaczne jest z utratą dochodów. Dlatego większość firm wynajmuje specjalistów od SEO. A monitoring pomaga sprawnie nadzorować działania wynajętej osoby.

Centrum Prasowe

03-10-2017

Portal znajdujący się pod nazwą Centrum Prasowe jest tak naprawdę wirtualnym biurem prasowym za pomocą którego każda firma , instytucja czy też organizacja może w łatwy sposób prowadzić swój przekaz medialny skierowany do dziennikarzy. Szereg narzędzi ułatwia zarządzanie większością typowych zdarzeń w działaniach PR.

Internetowa Agencja Marketingowa Ads-Center.NET

27-08-2017

Firma ta zajmuje się tworzeniem portali i stron internetowych dla firm i swoich kontrahentów oraz pozycjonowaniem stworzonych przez swoich specjalistów stron www. Zapraszamy do zapoznania się z szeregiem usług dostępnych w ofercie Ads-Center.NET

Ads-Center.net Developer WWW

27-08-2017

Aby poprawić widoczność naszej firmy w internecie musieliśmy skorzystać z usług firmy która posiada w tym przedmiocie szerszą wiedzę oraz praktyków którzy wprowadzają takie działania w życie. Nie sztuką jest umieć o czymś opowiadać, sztuką jest przedstawić osiągnięte dla kontrahenta wyniki. Dlatego podjęliśmy współpracę z firmą z polecenia od naszego znajomego który również korzysta z usług Ads-Center.NET

Nowa strona internetowa

20-08-2017

Czas płynie a wraz z nim zmieniają się trendy oraz upodobania użytkowników. Każdy szanujący się projekt musi się rozwijać jeśli chce dorównać obecnej na rynku konkurencji. Dlatego postanowiliśmy odświeżyć szatę graficzną naszej witryny.

Skrypt blogowy

20-08-2017

Bardzo popularne jest obecnie zamieszczać blog pod własną stroną. Jest to miejsce gdzie można umieszczać różne treści które dodatkowo reklamują witrynę oraz jej główną działalność. Aby prowadzić bloga jednak jest potrzebny odpowiedni skrypt.

Start naszego vloga

20-08-2017

Postanowiliśmy otworzyć vloga na którym będziemy przekazywać różne informacje dotyczące pośrednio naszej działalności jako hotelu z pokojami do wynajęcia w miejscowości Kraków.

Już po przeprowadzce

19-08-2017

Nasz serwis Bank4Gold właśnie przeszedł na nowy serwer. Zmiana jest wymuszona faktem że poprzedni usługodawca kończy współpracę z Polakami i od września zamyka poszczególne usługi dla naszych rodaków.