Monitoring pozycji fraz w Google

Pozycjonowanie a miejsca w wyszukiwarce

Zbudowanie i opublikowanie witryny internetowej to zaledwie początek a nie koniec zmagań z internetem. Dawniej gdy stron było niewiele łatwo było zdobywać klientów którzy korzystali z wyszukiwarki. Dziś na praktycznie na każdą frazę istnieje przynajmniej dwadzieścia konkurencyjnych przedsiębiorstw które zajmują się tą samą tematyką. Gdy nasza firma zajmuje się dużą ilością asortymentu zachodzi problem z nadzorowaniem pracy specjalisty od SEO. Duża ilość asortymentu to duża ilość fraz do sprawdzania każdego dnia. To czasochłonne zajęcie które zajmuje sporo czasu który może być inaczej spożytkowany. W celu ułatwienia sprawdzania fraz w wyszukiwarce stworzono monitoring do sprawdzania fraz w Google. Narzędzia takie pozwalają w czytelny sposób , oszczędzając czas, zapoznać się z pozycjami naszej witryny w danym dniu oraz przejrzeć historię każdej monitorowanej frazy.

 

Nasza firma chcąc być widoczna w internecie również korzysta z narzędzia do monitorowania pozycji fraz w wyszukiwarce Google. Sprawdzanie około 40 fraz każdego dnia może przysporzyć lęku każdego poranka przed uruchomieniem komputera. Dlatego z wielką chęcią oddaliśmy to zadanie w ręce specjalistów. Narzędzie którym się posługujemy jest prowadzone przez Polskie stowarzyszenie SEO. Narzędzie zostało tak zaprojektowane aby nie odwracało uwagi od najważniejszych elementów czyli pozycji w wyszukiwarce. W celu zachowania niskiej ceny usługi zrezygnowano z zbędnych dodatków. Monitoring fraz w wyszukiwarce Google, ma za zadanie sprawdzanie pozycji wybranych słów kluczowych i w czytelny sposób pokazywanie wyników. Pozostałe narzędzia jedynie pompują cenę usługi przez co wielu klientów rezygnuje z kolejnego stałego obciążenia finansowego. Monitoring Stowarzyszenia SEO jest narzędziem które ma proste zadania przy zachowaniu niskich kosztów. Jest to sposób na wyjście do klienta.

 

Jeśli chcesz monitorować swoje frazy w wyszukiwarce Google to zapraszamy do sprawdzenia narzędzia którym my się posługujemy. Pierwsze pięć fraz można monitorować całkowicie za darmo. Pozwala to na sprawdzenie usługi oraz jej możliwości oraz określenie czy warto inwestować w monitoring większej ilości fraz kluczowych.