Nasze cele SEO

Nasze cele SEO

Chcąc wykorzystać medium internet do własnych celów biznesowych należy się solidnie przygotować. Dawniej wystarczyła strona internetowa i zasypanie internetu linkami prowadzącymi do naszej witryny. Działania SEO opierały się o jednorazową usługę po której specjalista od pozycjonowania oraz firma zlecająca najczęściej się rozstawali. Przez lata nasza strona pojawiała się w pierwszych wynikach a następnie opadała wraz z narastaniem konkurencji oraz z upływem czasu. Powodem był zanik dodanych linków. Większość wstawiana była na darmowe blogi i strony, które z czasem znikały z internetu co powodowało znikanie linków. Inne witryny trafiały na listę spamerską i traciły swoją wartość dla wyszukiwarki. To sprawiało że osiągnięte pozycje z czasem traciły na widoczności a sama strona osuwała się coraz niżej w wynikach zwracanych przez wyszukiwarki.

 

Jednak czasy się zmieniły

Dawniej można było ignorować internet gdyż dobre wyniki były uzyskiwane przez zamieszczanie ogłoszeń w gazetach sprzedawanych oraz rozdawanych w okolicznych mniejszych i większych miastach. Również wykup reklamy w lokalnych pismach dawało pozytywne skutki. Jednak wraz z upływem czasu i coraz większą digitalizacją życia ludzi, pojawiły się urządzenia które sprawiają że człowiek może wpisać zapytanie do okna wyszukiwarki z dowolnego miejsca na świecie. Większość informacji otrzyma na telefon oraz tablet. Już praktycznie nikt nie korzysta z stacjonarnych komputerów poza wytrawnymi graczami oraz wymagającymi grafikami komputerowymi. Większość użytkowników domowych korzysta z laptopa, tabletu oraz telefonu. To sprawiło że nie trzeba już wychodzić do kiosku aby kupić gazetę, teraz wszystkie informacje są dostępne z poziomu internetu. Wystarczy sięgnąć po telefon i już mamy dostęp do internetu.

 

Skoro ludzie coraz częściej sięgają po internet to coraz rzadziej kupują gazety. To spowodowało spadek rezerwacji. Dlatego zostaliśmy zmuszeni do przeproszenia się z internetem i odświeżeniem naszej witryny. Przy okazji przebudowy postanowiliśmy uruchomić vloga  na którym to publikujemy nasze treści. Jest to doskonały sposób na przekazywanie dodatkowych informacji na temat naszej oferty.

 

Cele SEO

Firma Ads-Center.NET zajmująca się zmianami na naszej witrynie jest również producentem skryptu do prowadzenia bloga. Dzięki współpracy udało nam się już osiągnąć wstępne założenia. Realizacja umowy jest cały czas na etapie pozyskiwania kolejnych miejsc w wyszukiwarce. Odświeżenie witryny oraz udostępnienie jej na telefony oraz tablety, zwiększyło ilość wejść. A to się przekłada bezpośrednio na ilość rezerwacji. To dzięki współpracy którą zawarliśmy, jesteśmy obecnie widoczni w wyszukiwarkach na kilka konkretnych fraz. Nasza współpraca będzie kontynuowana ponieważ efekty są zadowalające. Jeśli posiadasz firmę oraz starą witrynę internetową, z czystym sumieniem polecam usługi wymienionej wyżej Ads-Center.NET . Działania pracowników tego przedsiębiorstwa przyniosły pożądany skutek. To też jeśli chcesz przeprosić się z internetem to warto zacząć od współpracy z tą firmą.