Tania pomoc drogowa

Ważny numer do pomocy drogowej !

Jeśli podróżujesz to z pewnością posiadasz swoje własne auto. Dzisiaj zaledwie niewielki procent osób pozostaje bez posiadania własnego samochodu. Zawsze każdy kierowca powinien posiadać numer telefonu do lokalnej firmy która zajmuje się ściąganiem aut po wypadku. Lokalna firma to zawsze tania pomoc drogowa we Wrocławiu . Korzystając z usług lokalnej firmy masz pewność że nie zostaniesz obciążony wysokimi kosztami dojazdu do miejsca wypadku. Zazwyczaj po stłuczce ludzie nie mają głowy do szukania taniej pomocy drogowej w internecie. W takich nagłych sytuacjach wybieramy pierwszy lepszy numer który znajdziemy i sprawdzamy czy holownik jest dostępny czy przypadkiem nie przewozi innego samochodu. Gdy jest wolny to zamawiamy usługę. Często w takich przypadkach przepłacamy gdyż bierzemy pierwszą lepszą firmę z brzegu. A to oznacza że nie sprawdzamy ile ta usługa będzie nas na koniec kosztować. Pamiętaj że obsługa holownika w prywatnej firmie może naliczyć dodatkowe koszta za dojazd i powrót do bazy jeśli jest bardzo oddalona. W takich sytuacjach najlepiej jest korzystać z lokalnej firmy która działa na terenie naszego miasta bądź województwa. W przypadku korzystania z usług takiej firmy mamy pewność że odległość a tym samym czas dojazdu będą krótkie czyli mało kosztowne.

 

Wiele osób ignoruje konieczność posiadania numeru do lokalnej firmy holowniczej. Zazwyczaj wychodzimy z założenia że to nas nie dotyczy i zazwyczaj spotyka innych. My jesteśmy nietykalni i wypadki się nas nie łapią. A rzeczywistość lubi weryfikować takie postrzeganie swojej przestrzeni i często doprowadza do konfrontacji.

 

Po wypadku jesteśmy zazwyczaj zdani na znajomych lub rodzinę która przeszukuje internet i próbuje znaleźć firmę która pomoże w transporcie samochodu. Często osoby które są proszone o pomoc przebywają w innej lokalizacji niż miał miejsce wypadek. Dlatego osoba która próbuje pomóc może dostarczyć dodatkowych kosztów takiemu poszkodowanemu. Szukając różnych informacji wyszukiwarka zazwyczaj chce nam pokazać firmy i oferty z naszej okolicy. Dlatego jeśli osoba pomagająca znajduje się daleko, lepiej nie korzystać z takiej pomocy i poszukać kogoś bliżej. Oczywiści najlepszym rozwiązaniem jest posiadanie numeru telefonu zapisanego na wszelki wypadek wcześniej, ostatecznością jest liczenie na działającą komórkę po wypadku. Telefony często doznają uszkodzeń i stają się niesprawne.

 

Więc zapamiętaj jeśli jesteś kierowcą aby zapisać sobie numer do lokalnej firmy zajmującej się holowaniem samochodów po wypadku. Taki numer może przydać się Tobie oraz osobie spotkanej na drodze która miała nieszczęście.