Posadzki betonowe

Posadzki w hotelach

W budynkach gdzie istnieje podwyższona ilość gości ważnym elementem są posadzki betonowe. My skorzystaliśmy z oferty firmy z Wrocławia która zajmuje się posadzkami betonowymi. Duża liczba ludzi w budynku którzy stale się przemieszczają to podwyższona ścieralność posadzki. W naszym mniemaniu wykonanie trwałej podłogi gwarantuje niskie koszty remontów. Takie remonty konserwacyjne na dobrze wykonanej powierzchni są wykonywane bardzo rzadko i tylko w przypadkach gdy są wymagane. Każdy przestój hotelu na czas remontu to potężne straty finansowe. Dlatego posadzki muszą być wykonane bardzo dokładnie i solidnie.

 

Wszelkie powierzchnie podług są wykonane w jednej technologii tak aby zachować spójność konstrukcji co zapobiega pękaniu na łączeniach. Jedna wielka powierzchnia wypoziomowana ma lepsze właściwości niż taka która łączy się z kilku elementów.

 

Należy pamiętać że posadzka betonowa to pierwsza warstwa oddzielająca podsyp pod ławę lub podmurówkę od części użytkowej. Dlatego staranne wykonanie jest kluczowe dla komfortowego użytkowania powstałej powierzchni.