Tanie pokoje Kraków

Tanie pokoje w Krakowie

Jesteś przejazdem lub planujesz podróż przez Kraków ? Prawdopodobnie poszukujesz noclegu który spełnia określone standardy oraz jest oferowany w przystępnej cenie. Jeśli tak jest to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą pokoi hotelowych. Nasza oferta jest zdominowana przez tanie pokoje w Krakowie. Przy kształtowaniu ceny kierowaliśmy się dobrem naszych gości. Nie sztuką jest żądać za kawałek materaca w pokoju dużych pieniędzy. Sztuką jest ugościć tak przyjezdnego aby chciał ponownie wynająć pokój podczas następnej podróży.

 

Kraków

Kraków to piękne miast które cieszy się długą historią sięgającą ery gdy budowane były warownie. Zamek na Wawelu to fortyfikacja z czasów królów Polskich wraz z katakumbami w których spoczywają szczątki włodarzy naszego państwa. Zamek na Wawelu ma dodatkową atrakcję dla zwiedzających. U podstawy fortyfikacji znajduje się grota smoka. Istnieje nawet legenda o tym strasznym potworze który przez dziesiątki lat siał trwogę w okolicznych gospodarstwach.

 

Nasz hostel znajduje się bardzo blisko najciekawszych miejsc do zwiedzania. Zabytki które wręcz sąsiadują z naszym hotelem są na wyciągniecie ręki naszych gości. Z niektórych okien naszego hotelu można mieć widok na stare miasto Krakowskie. A dzięki ofercie tanich pokoi w Krakowie, praktycznie każdy może przyjechać do nas w odwiedziny i zwiedzić przy niskich kosztach z zachowaniem wygody najciekawsze zabytki Krakowa. Szczególnie że wychodząc z naszego hostelu, po paru minutach jesteś już przy sukiennicach.