Pokoje w hotelu Kraków

Pokoje w hotelu w Krakowie

Krakowskie zabytki zapraszają do zwiedzania. Ale w okolicy jest wiele ciekawych miejsc. Kraków to nie tylko zamek na Wawelu, sukiennice oraz baszta trębacza odgrywającego hejnał. Okolice naszego pięknego miasta są uszlachetnione o kopalnię w Wieliczce oraz jaskinię Niedźwiedzią. Aby zwiedzić te wszystkie miejsca, trzeba więcej czasu niż jeden dzień. Z pomocą w poszukiwaniu pokoju w hotelu w Krakowie przychodzi nasza oferta. Zapraszamy wszystkich chętnych do zwiedzania Krakowa aby skorzystali z naszych pokoi hotelowych. Mamy szeroką ofertę która przedstawia nocleg dla każdego. Nasz hotel jest tak podzielony aby każdy odnalazł coś dla siebie w naszej ofercie.

 

Korzystając z naszych usług otrzymujesz w zamian ciszę oraz bliskość znanych zabytków starego rynku Krakowskiego. Jest to też miejsce z którego najszybciej dostaniesz się w dowolne miejsce Krakowa. Nasz hotel znajduje się w ścisłym starym mieście które jest sercem Krakowa. Z naszego hotelu łatwo i bezpiecznie przemieścisz się pieszo, komunikacją miejską lub własnym samochodem w dowolnie wybrane miejsce. To ogromna zaleta posiadać wynajęty pokój w tak dogodnej lokalizacji. Dodatkowo aby zwiedzać znane zabytki nie trzeba daleko szukać. Nasz hostel znajdując się w centrum starego rynku, zapewnia bezpośrednią bliskość zabytków. To oznacza że można na pieszo wyruszyć na wędrówkę po starym miecie oraz do zamku na Wawelu.

 

Przed przyjazdem prosimy o telefon na recepcję w celu zarezerwowania pokoju oraz ustaleniu wysokości komfortu. Pamiętaj że w każdym hotelu miejsca są ograniczone. Dlatego zawsze lepiej się upewnić wcześniej czy pokoje są wolne. Również podróż i szukanie noclegu na ostatnią chwilę jest kłopotliwe i stresujące. Dlatego lepiej takie sprawy załatwić wcześniej i podróżować bez zmartwień.