Start naszego vloga

Vlog

Nasz vlog to coś na kształt mini blog na którym będziemy dzielić się różnimy informacjami. Nie koniecznie muszą one bezpośrednio dotyczyć naszego hotelu. Informacje które są pośrednio związane z naszą działalnością będziemy publikować właśnie tutaj. Na stronach głównych naszej strony o hotelu w Krakowie nie będziemy wzbogacać o treści które odchodzą tematycznie od wynajmu pokoi. Dlatego taki vlog jest doskonałym miejscem do rozpoczęcia tego typu wpisów.

 

Jakie informacje znajdę na vlogu ?

Tak jak wspomniałem w akapicie wyżej, będziemy tutaj zamieszczać informacje które są pośrednio związane z działalnością wynajmu pokoi hotelowych. Nasz hotel mieści się w pięknym mieście Kraków, bardzo blisko słynnych zabytków. Często organizowane są tutaj różnego rodzaju imprezy plenerowe. A nasz hotel to doskonałe miejsce do odpoczynku. W dodatku w sąsiedztwie centrum miasta którym jest rynek i sukiennice. Wspaniałe miejsce z którego dostaniesz się wszędzie szybko. Także tematów do opisywania jest bardzo dużo i dlatego warto tutaj zaglądać.

 

Nasz hotel

Hotel Klatt z swoją ofertą stara się wyjść naprzeciw wszelkim wymaganiom klientów. W naszym cenniku znajdziesz apartamenty dla wymagających, zwykłe pokoje z łazienką i telewizorem oraz ofertę hosteli dla osób które chcą tanio podróżować. Szerokie podejście do potrzeb rożnych klientów wyróżnia nas na tle konkurencji. Jako pierwsi w Krakowie wprowadziliśmy cennik pokojów wynajmowanych na godziny. Gdy gość hotelowy chce tylko odpocząć przed spotkaniem lub tylko odespać podróż i ruszyć dalej, zazwyczaj potrzebuje tylko kilku godzin a nie całej doby hotelowej. Wychodząc naprzeciw takim prostym i oczywistym potrzebom staraliśmy się uwzględnić potrzeby każdego gościa. Dzięki temu zbudowaliśmy ciekawą i niepowtarzalną ofertę.

 

Zapraszamy do odwiedzania i czytania

Postaramy się z biegiem czasu w pełni zapełnić podstrony naszego nowego vloga ciekawymi treściami. Tymczasem zapraszamy do sprawdzania nowych treści oraz skorzystania z naszej oferty wynajmu pokoi hotelowych w mieście Kraków.