Internetowa Agencja Marketingowa Ads-Center.NET

Firma Ads-Center.NET

Firma Internetowa Agencja Marketingowa Ads-Center.NET Sp Zoo działa na Polskim rynku od 2009 roku jako zarejestrowana działalność gospodarcza na terenie miasta Wrocław. Jednak wiedzę oraz praktykę właściciel firmy zdobywa i szlifuje od 1996 roku. Od samego początku zarejestrowania firmy, obsługuje ona kontrahentów nie tylko z terenów całej Polski ale również i Unii Europejskiej. To świadczy o wysokim profesjonalizmie całego zespołu który składa się na osiągany efekt.

 

Spotkanie Ads-Center.NET na naszej drodze pozwoliło zmienić wizerunek naszej firmy w internecie. Do początku 2017 roku, nasza strona internetowa nie była widoczna w wyszukiwarce Google mimo iż istniała w sieci od 2007 roku. Dopiero po przeprowadzeniu przez pracownika Ads-Center.NET audytu witryny internetowej udało nam się zlokalizować kłopotliwe elementy budowy strony i pozbawić ich wad oraz uzupełnić o wymagane informacje. Po tym zabiegu strona pojawiła się w wynikach wyszukiwarek. Audyt naszej strony internetowej ujawnił również problem z witryny na urządzeniach przenośnych takich jak tablet czy telefon. Wymusiło to na naszej firmie zlecenie budowy nowej witryny która jest zgodna z obecnymi standardami. A wszystkim zajęła się jedna firma właśnie Ads-Center.NET. To spowodowało że nadzorowaliśmy jedynie efekty pracy jednej firmy która kompleksowo zadbała o nasze potrzeby. A efekt który obecnie obserwujemy na tą chwilę zadowala nas na tyle że zlecamy dalsze działania marketingowe firmie Internetowa Agencja Marketingowa Ads-Center.NET .

 

Inne projekty którymi może pochwalić się Ads-Center.NET ?

W czasie kilku lat obecności na rynku firmy Ads-Center.NET, wyprodukowała ona za pomocą swoich pracowników kilka witryn internetowych. Między innymi już wspomniany monitoring fraz kluczowych , który służy nie tylko jako osobny biznes ale głównie jako wartość dodana do świadczonych usług. Portal ten umożliwia obserwację pozycji jakie zajmuje określony adres internetowy na poszczególne frazy kluczowe na których zależy jej właścicielowi. Za pomocą monitoringu można śledzić historię zmian pozycji i dzięki temu monitorować ruch konkurencji względem naszej strony. Pozwala to właścicielowi witryny monitorowanej skutecznie i dość wcześnie zauważyć niepokojące ruchy konkurencji oraz odpowiednio reagować na zdarzenia spadku pozycji na daną frazę.

 

Kolejnym ważnym projektem wychodzącym ze stajni Ads-Center.NET jest centrum prasowe , jest to portal który ma kluczowe znaczenie dla obiegu informacji z mikro, małych i średnich firm. Redakcja portalu samodzielnie obserwuje wydarzenia w największych spółkach akcyjnych i przekazuje za pomocą autorskich artykułów informacje. Za to mniejsze spółki i przedsiębiorstwa mogą samodzielnie prowadzić przekaz medialny który ma na celu pokazanie w odpowiednim świetle danej firmy. Ads-Center.NET posiada jeszcze kilka innych projektów ale nie sposób o wszystkich napisać w jednym artykule. Resztę opiszemy przy innej okazji, lub w momencie gdy zaczniemy z nich korzystać.